Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Освячено Яготинську центральну міську лікарню

Освячено Яготинську центральну міську лікарню

01 12 2011

У четвер 30 листопада, благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій освятив палати для хворих та кабінети лікарів. Також брали участь в молитовному зібранні медичний персонал та пацієнти.
«Шануй лікаря честю, заради потреби у ньому, бо Господь створив його, і від Вишнього – зцілення… Знання лікаря піднесе його голову, і між вельможами він буде у пошані. Господь створив із землі зцілення, і розсудлива людина не буде зневажати їх… І дай місце лікареві, бо і його створив Господь, і нехай не віддаляється він від тебе, бо він потрібен. У якийсь час і в їхніх руках буває успіх; бо і вони моляться Господу, щоб Він допоміг їм подати хворому полегшення і зцілення для продовження життя» – нагадав протоієрей Рустік Романій повчання з Книги Ісуса, сина Сирахового (Сир.38. 1-15).

Прес-служба Яготинсько-Згурівського благочиння

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong