Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Подорож до Храму

Подорож до Храму

25 12 2011

У полнеділок 19 грудня під проводом вихователів до Свято-Пантелеймонвського храму завітали вихованці дитячого садочку «Берізка».Діток зустрів настоятель храму прот. Рустік Романій. Увійшовши в храм діти послухали розповідь про Святого Миколая. По завершенні розповіді вихователі подякували священнику за цікаву і змістовну екскурсію.
На пам’ять отець Рустік благословив діток іконкою Святого Миколая Чудотворця.
Але на цьму свято незавершилося.
Свято Миколая завітало в дитячий садочок «Берізка». Вихованці середньої групи підготували віршовану розповідь про життя Святителя яке розфарбували своїми піснеспівами та хороводами. Всі уважно слухали зміст вистави і зрозуміли: подарунки потрібно не чекати, а дарувати.
На завершення свята священник Рустік Романій, вручив кожній дитині та вчителям солодкий подарунок та благословив на добрі справи і чемне поводження.

Прес-служба Яготинсько-Згурівського благочиння

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong