Навігаційний рядок: Головна сторінка > Віровчення > Статті > Щодо привезення Благодатного Вогню

Щодо привезення Благодатного Вогню

06 04 2012

“Щороку Великої Суботи в єрусалимському храмі Воскресіння Господнього Бог являє велике чудо, яке свідчить про реальність події Воскресіння Христового, про правильність дати святкування цієї події православними та про істинність саме православної віри, — на Гроб Господній, де триденно спочивав Тілом Господь наш Іісус Христос, сходить Благодатний Вогонь. Право отримувати цю велику святиню належить виключно Православному Єрусалимському Патріарху, який перебуває у канонічному, євхаристичному та молитовному спілкуванні зі всім Православним світом, зі всіма канонічними Церквами, зокрема з Українською Православною Церквою.Благодатний вогонь у Кувуклії Гробу Господнього отримує Предстоятель Православної Церкви, і вже з його рук Вогонь можуть отримати всі бажаючі.

В Україну Благодатний Вогонь передається у духовне серце нашої країни — у Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру — разом з особистими вітаннями Єрусалимського Патріарха Предстоятелю канонічної Української Православної Церкви та його богохранимій пастві. Звідси, із другого Єрусалима, як називають наш золотоверхий Київ, Благодатний Вогонь із рук Блаженнішого Митрополита Володимира передається в усі куточки України, а також неодмінно Благодатний Вогонь буде привезений до міста Яготин.

Отримати ж  Благодатний Вогонь всі бажаючі зможуть в Свято-Пантелеймонівському храмі (біля лікарні)  протягом Пасхального Богослужіння.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong