Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > День Перемоги – радість чи скорбота?

День Перемоги – радість чи скорбота?

08 05 2012

День Перемоги і закінчення Другої світової війни в Європі відмічається 8-го травня. В цей день 1945 року біля 23:00 за середньоєвропейським часом був підписаний акт про капітуляцію гітлерівської Германії перед країнами антигітлерівської коаліції.

Але для Радянського Союзу війна з німецько-фашистськими загарбниками закінчилася тільки на наступний день – ще добу йшли бої за Прагу.

Відразу після війни 9-те травня відзначалось не так широко, як тепер.

Ця дата залишалася деякий час лише днем поминання полеглих.
Фронтовики збиралися в цей день у міських скверах і згадували тих однополчан, які не повернулися з тієї страшної війни.

Пізніше цей день зробили вихідним і стали відзначати більш широко.
Ми православні християни, особливо повинні пам’ятати про тяжкі і страшні роки війни, що забрала мільйони життів. Саме воїнам Другої світової війни, ми повинні бути вдячні за те, що народилися на світ і маємо можливість святкувати цей день. Вшануємо загиблих героїв і вже покійних ветеранів війни не тільки хвилиною мовчання, але й тихою, спокійною молитвою, яка для них є найбільшою втіхою у вічному житті.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong