Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Перше Престольне свято у храмі Великомученика і Цілителя Пантелеймона міста Яготин

Перше Престольне свято у храмі Великомученика і Цілителя Пантелеймона міста Яготин

10 08 2012

В літній теплий день, 9 серпня, в день пам’яті святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона у місті Яготин задзвонили дзвони, закликаючи прихожан і паломників на молитву. Свято-Пантелеймонівський храм, який знаходиться на території Районної Лікарні служить кораблем спасіння для віруючих не тільки міста, але й тих хто занедужав і знаходиться на лікуванні. Атмосфера в храмі була надзвичайна і зворушлива. Ніби сам святий Пантелеймон завітав до храму.Перше Престольне свято було урочистим і людним, храм був наповнений віруючими.
Святкове Богослужіння розпочалося о восьмій годині з служіння молебню на якому було звершене мале освячення води. По завершенні молебню урочистості очолив настоятель храму благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій у співслужінні духовенства Яготинсько-Згурівського округу: ієрей Іоанн Балковський настоятель храму в с. Жуківка, ієрей Павел Придатченко настоятель храму в с. Богданівка, ієрей Олег настоятель храму в с. Пасківщина.
Лунала молитва до святого Пантелеймона і чудовим піснеспівом прославляли Цілителя місцевий хор.
До причастя приступили не тільки священики, але і прихожани храму, серед них і маленькі дітки, які добре знають про святого Пантелеймона і люблять його.
По закінченню Богослужіння всі вийшли на хресний хід навколо храму із чудотворними іконами “Три Радості Божої Матері” та Преподобномучениці Параскеви Римської із читанням чотирьох євангелій і окропленням святою водою та святковою трапезою, до якої були запрошені всі, хто прийшов у цей молитовний день розділити радість храмового свята.

У вітальному слові настоятель храму протоієрей Рустік вказав на численні чудеса, які заради спасіння наших душ і донині здійснюються через благодатне заступництво Пантелеймона, і згадав кілька пам’ятних випадків у яких закликав брати приклад від Святого Пантелеймона у любові до ближнього, милосерді і вірі. Також настоятель побажав прихожанам храму та гостям міцного здоров’я та Божого благословення.
Всім присутнім священники роздали іконки із зображенням Св. Пантелеймона які привезені із гори Афон.
На цій добрій справі закінчилось святкування в Свято-Пантелеймонівському храмі м. Яготин.

 

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong