Навігаційний рядок: Головна сторінка > Віровчення > Статті > Молитва матері. Тяготи сучасних жінок-мироносиць

Молитва матері. Тяготи сучасних жінок-мироносиць

12 10 2012

В одному підмосковному храмі працює сторожем нестарий ще чоловік. У нього впалі щоки, рання лисина – здебільшого результат буйної пиятики в молодості. Зараз він не п’є.

– Зайшов, – розповідає, – якось випадково в храм з цікавості і з пляшкою горілки в кишені. Стою, дивлюся, чудно якось, дорослі люди, а поклони б’ють, хрестяться. І раптом пронизало, як розпеченим залізом – такою ненависною стала пляшка в кишені. Вийшов за огорожу і вилив її прямо на землю. І – знову в храм. І якось само собою вийшло: все, більше пити не буду.Знаю його матір. Коли запитала, як зцілився її син від тяжкої недуги, вона заплакала:

– Молилася, дуже молилася.

“Само собою вийшло”… За цим “само собою” молитовна праця люблячої матері. І може, саме тоді, коли пронизало його душу озаріння, стояла ця жінка похилого віку на стертих до крові колінах і молила Бога спасти свого заблудлого сина. Він про це і не довідається ніколи. То нічого, що не довідається. Але ж кинув пити, кинув шабашити серед таких, як він, заблудлих, і прийшов сторожем в храм Божий за скромну зарплату чесно працюючої людини. Допоможи йому, Господи. І матері його воздай сторицею за терпіння.

Наталя Сухініна

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong