Навігаційний рядок: Головна сторінка > Віровчення > Статті > Вхід Господній в Єрусалим, або Вербна Неділя

Вхід Господній в Єрусалим, або Вербна Неділя

23 04 2013

Наближалася Пасха. До Єрусалима приходило багато народу, щоб помолитися у храмі. Туди ж вирушив Ісус Христос із учнями.
Наближаючись, Спаситель попросив, щоб привели Йому ослятко. Учні виконали прохання. Господь сів на нього і поїхав у місто. Його зустрічали дуже урочисто, бо багато разів чули, що Він зцілює хворих, робить справжні чудеса. Люди встеляли шлях, яким Він їхав, пальмовим гіллям, а хто і своїм одягом.Входив Ісус Христос до Єрусалима не задля того, щоб отримати ще більшу славу, а щоб віддати Своє життя за спасіння людей, щоб страждати й померти. Але Господь знав, що ці ж самі люди, які зустріли Його так радісно, через кілька днів будуть кричати: “Розіпни, розіпни Його!” А зараз до Нього підходили незрячі, кульгаві,і Він зцілював їх.
У наш час, майже 2 тисячі років потому, християни в цей день приходять до церкви з гілочками верби. Чому верби, спитаєте ви. А тому, що вона першою навесні починає розпускатися, і навіть листячко її схоже з пальмовим.Тому свято має ще назву Вербна Неділя.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong