Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Вітання і оголошення > Привітання до дня Великої Перемоги

Привітання до дня Великої Перемоги

13 05 2013

Дорогі Яготинці сердечно вітаю кожного з вас життєдайними словами: Христос Воскрес!
У дні великого всенародного празника — Перемоги у Великій Вітчизняній війні — сердчечно вітаю всіх ветеранів з цим священним торжеством!
Зі славою перемоги і з радістю миру вітаю побідоносне військо наше і всіх вірних синів нашого рідного Краю, які, не шкодуючи свого життя, — цього най дорогоцінного Божого дару — вступили в смертельну борьтьбу з темною ворожою силою, шалено мріявших покорити всі народи і встановити над ними криваве знамено фашизму. Але Всемогутній Господь, Бог миру і любові, посоромив нелюдські мрії зажерливих завойовників, і тепер ми з радістю святкуємо велике свято Перемоги!
Іще раз від всього серця вітаю вас, вічно живими, життєдайними словами, пролунавших більше двох тисяч років назад як знамено перемоги і надії:
Христос Воскрес! Воістину Воскрес Христос!

                                     Благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong