Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ

СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ

13 05 2013

У Великодню ніч з 4 на 5 травня в Свято- Пантелеймонівському храмі м. Яготин, за участю благочинного і прихожан, відбулося урочисте Пасхальне богослужіння з хресним ходом, який під радісний і дзвінкий спів «Христос Воскрес!» зібрав безліч віруючих.

Святкове богослужіння розпочалось зустріччю Благодатного вогню.За святковою Літургією, за встановленою благочестивою традицією Євангельське читання було здійснено різними мовами.

В кінці Велико-Пасхальної Літургії було зачитане Великоднє послання Блаженійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви.

Благочинним було освячено артос та паски у святкових корзинах усіх присутніх яких було декілька тисяч.

Цього ж святкового ранку благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій звершив освячення пасок для віруючих с. Жоравка

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong