Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > У першу річницю Свято-Миколаївського храму с. Лозовий Яр Архієпископ Яготинський Серафим звершив Божественну літургію

У першу річницю Свято-Миколаївського храму с. Лозовий Яр Архієпископ Яготинський Серафим звершив Божественну літургію

21 05 2013

21 травня, у день Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії Архієпископ Яготинський Серафим відправив Божественну літургію в храмі на честь Святителя Миколая с. Лозовий Яр Яготинського району Київської області. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Яготинського округу протоієрей Рустік Романій, настоятель храму протоієрей Ігор Фурса духовенство Яготинського та Згурівського благочиння.
За Божественною літургією у вірян була можливість прикластися до мощей великомученика і цілителя Пантелеймона, рівноапостольної Марії Магдалини та преподобного Іова Почаївського, — раку з вищезгаданими мощами привіз до храму владика Серафим і пообіцяв, що відтепер у кожному храмі Яготинського вікаріатства, де ним буде звершуватись літургія, у парафіян буде така ж можливість.

Під час проповіді владика Серафим привітав вірних із річницею освячення новозбудованого Свято-Миколаївського храму та побажав бути подібними апостолу любові Іоанну Богослову.
За богослужінням були присутні також голова Яготинського району Семеняка В.П. та голова м. Яготин Дзюба Н.М.

 

Довідка. Церква Святого Миколая була збудована наприкінці ХІХ століття. В радянські часи це була єдина діюча церква Яготинського району, яка ніколи не закривалася. Пам’ятка архітектури місцевого значення.
1 вересня 2010 року о 5:55 церква в Лозовому Яру повністю згоріла. Скоріш за все це був навмисний підпал.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong