Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Благословення на навчання у с. Жоравка

Благословення на навчання у с. Жоравка

13 09 2013

По православному звичаю кожна добра справа розпочинається молитвою, саме так і починається навчальний рік для вчителів та учнів Жоравської школи.

Сьогодні 13 вересня у Жоравській школі з благословення Архієпископа Яготинського Серафима благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій у співслужінні ієрея Павла Придатченко відправив молебень на навчання.

По закінченні молебню протоієрей Рустік проголосив повчальну проповідь, благословив дітей на навчання, побажав також терпіння і мудрості в здобутті знань, і окропив всіх святою водою. На молитовну пам’ять священники подарували кожному маленькі іконочки.

Також у цей день священники відвідали жоравський дошкільний навчальний заклад “Сонечко” де подарували садочку та діткам чудові книги.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong