Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > м. ЯГОТИН. Свято-Покровська парафія відсвяткувала храмовий день

м. ЯГОТИН. Свято-Покровська парафія відсвяткувала храмовий день

15 10 2013

В престольне свято на честь Покрова Божої Матері в районі Лісняки, міста Яготина, відбулося святкове богослужіння. Божественну Літургію очолив настоятель храму протоієрей Роман Богодєєв. Йому співслужили клірик храму протоієрей Сергій Богодєєв і духовенство Яготинського благочиння. Після Божественної Літургії, відбувся хресний хід навколо типового Свято-Покровського храму, що будується. Після його закінчення, отець Роман виголосив проповідь, в якій привітав духовенство і всіх прочан з храмовим днем. В словах проповіді він також побажав всім духовної радості і заступництва Цариці Небесної.
На Свято Покрова Божої Матері, настоятель храму відмітив також і своє тезоіменитство. Саме в цей день Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Романа Сладкоспівця, небесного покровителя батюшки.
З днем ангела протоієрея Романа привітали: благочинний Яготинського району протоієрей Рустік, голова міста Яготина Наталія Миколаївна, духовенство і віруючі. Всі побажали пастирю міцного здоров’я, Покровительства Пресвятої Богородиці, а також Божої допомоги в служінні на ниві Христовій.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong