Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Перша Божественна літургія у с. Жоравка

Перша Божественна літургія у с. Жоравка

13 10 2013

13 жовтня 2013 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія Митрополита Бориспільського і Броварського у с. Жоравка звершено першу Божественну літургію у тимчасовому храмі. Тимчасовим храмом для здійснення богослужінь служить пристосована кімната у адміністративній будівлі СТОВ “Жоравське”. Першу Божественну літургію звершив настоятель Петро-Павлівського храму с. Богданівка ієрей Павел Придатченко.

По завершенні літургії святковий молебень очолив благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій.

По завершенні молебню благочинний тепло привітав жителів Жоравки з можливістю відвідувати богослужіння, а також подякував усім хто доклав зусиль у облаштуванні тимчасового приміщення для проведення Богослужінь.

Тимчасово опікуватись новою громадою буде ієрей Павел Придатченко.

Таким чином, поки будуватиметься храм, у с. Жоравка здійснюватимуться богослужіння, налагоджуватиметься духовне життя громади майбутнього красеня-храму.

Громада Успенської парафії с. Жоравка дякує керівнику Яготинського району Володимиру Павловичу Семеняці за те що його слова не розходяться з ділом і майбутній красень-храм продовжується будуватись.

Грамада Успенської парафії дякує керівнику СТОВ “Жоравське” Цаплію Василю Петровичу за надану в користування кімнату та всіляку допомогу.

Довідка:
30 вересня, за благословенням Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви вікарій Київської Митрополії архієпископ Яготинський Серафим освятив наріжний камінь на місці майбутнього храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці, що будується у с. Жоравка Яготинського району.Високопреосвященнішому Владиці співслужило духовенство Яготинського та Згурівского району. На урочистій події також були присутні голова Яготинського району Семеняка Володимир Павлович та інші представники державної влади.

Після богослужіння архієпископ Серафим звернувся до присутніх зі словами настанови та розповів яку важливу роль відіграє храм у житті кожної людини.

По завершенні освячення до людей звернувся голова району Володимир Павлович Семеняка який пообіцяв що за сприяння кандидата в депутати верховної ради Мостіпана Олександра Олексійовича в ближчий час розпочнеться будівництво храму.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong