Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Подорож до Яготина і с.Райківщина

Подорож до Яготина і с.Райківщина

04 10 2013

У Яготин інваліди-майстри і потерпілі від ЧАЕС мріяли поїхати вже два роки, і тільки завдяки Голові Партії Регіонів Шкварону М.І., побували у старовинному місті.

Багато інвалідів дуже хочуть мандрувати з нами, тому що їм подобається спілкування і нові враження, бо це є поштовхом до нових знайомств та творчих здобутків. Коли вони виходять з ізоляції – співають у автобусі так, що навіть міліціонери ДАЇ почули їх заздалегідь, а бачачи щасливі посмішки, не зупиняють.

У Яготині відбулось багато історичних подій. Є великій парк з парковими скульптурами. Завдяки cтаранням Олексія Розумовського – політика, вченого, природознавця парк дістав чимало рідкісних рослин, а також професійний догляд. Цікаво, що в наші дні парк колоситься не стільки екзотичними рослинами, скільки скульптурами (зокрема і екзотичними). Піаніст Святослав Ріхтер, маршал Георгій Жуков, Микола Гоголь, художниця Катерина Білокур, купа героїв різний війн, вічний вогонь і абстрактні композиції.

Ми відвідали парк, у якому стояли скульптури – герої дитячих мультиків Крокодил Гена і Чебурашка, родина веселих їжачків, що дуже імпонувала нашому гарному настрою.

Але ще нас вабило те, що у цьому місті нещодавно оселився і відновив храм Св.Пантелеімона та його роботу благочинний Яготина отець Рустік, з яким члени нашої організації були давно знайомі. У храмі інваліди-майстри і потерпілі від ЧАЕС приклонилися до 300 літньої ікони Святого Василія Великого та мощей святителя Луки Кримського. Отець Рустік завжди приходив на наші заходи і свята у Боярці, щоб підтримати чорнобильців, ліквідаторів ЧАЕС, та особливу увагу приділяв творчим інвалідам, які завжди збирались біля нього.
Тому сьогодні він радо прийняв нас і розказав про те, що він організував товариство молодих людей, які допомагають нужденним родинам і проводять своє дозвілля, роблячи добрі справи. Згодом планується співпраця та допомога чорнобильцям, ліквідаторам ЧАЕС .

Потім ми поїхали до с.Райківщина, де знаходиться монастир Успіння Богородиці.
Мешканцями монастиря є декілька черниць, але нас вразила чистота і охайність подвір’я, краса внутрішнього убранству храму. У храмі є декілька Святинь, – це ікона Богородиці «Милуюющая», що за свідченням багатьох людей зціляє онкохворих, безплідних і інші хвороби. Там же можна придбати спеціальні подушки з пелюстками квітів, їх виготовляють черниці.
У монастир ми надали гуманітарну допомогу у вигляді вживаного одягу, що нададуть нужденим людям, та працівникам-волонтерам, що допомагають черницям по господарству. За одяг Президенту РГО Кузнецовій Д.О. подякували і подарували ікону з благословенням.

Нам сподобалась гостинність ігумені Наталії, що розповіла історію монастиря і нагодувала нас.
Дуже задоволені, ми дякуємо всім організаторам, та товариству «АТН», що надали нам автобус.

http://dzwony.hrest.info/

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong