Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > У центральній лікарні м. Яготин відбувся концерт духовної музики

У центральній лікарні м. Яготин відбувся концерт духовної музики

09 10 2013

9 жовтня, у день Апостола Іоанна Богослова, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія по завершенні Божественної літургії у центральній районній лікарні м. Яготин відбувся концерт духовної музики. 
Духовні пісні виконували відомі автори православних пісень протоієрей Сергій Кисильов та Ірина Горєлова.

Своєрідною студією для концерту став хол лікарні у якому знаходиться храм Великомученика Пантелеімона. Ікони та святе місце допомогли людям зосередитися на подіях, про які йдеться у співах.

Подібні виступи допомагають людям, які знаходяться у журбі отримати радість та надію на скоріше одуження. Духовний зміст концерту зближує людей і змушує задуматися про істинний сенс життя.
Духовні слова які лунали під час концерту не тільки доторкнулися до душі і серця, але і сурово запитують особисте сумління: “Як ти живеш людино – образ та подоба Божа?”

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong