Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > У Яготинському благочинні вшанували пам’ять жертв Голодомору

У Яготинському благочинні вшанували пам’ять жертв Голодомору

25 11 2014

22 листопада в храмах Яготинського благочиння Бориспільської єпархії було звершено панахиди за упокій жертв Голодомору 1932-1933 рр. і політичних репресій. У 1930-ті роки Україна вперше пережила штучний голод, масове вбивство мільйонів своїх громадян, цинічне, безжальне і цілеспрямоване.

«Там де без Бога будують рай, там з’являється пекло» – говорив Блаженніший Митрополит Володимир.

Українська Православна Церква у глибокій скорботі молитовно згадує про жертви голодомору. Як любляча Мати, Свята Церква молиться за їх упокоєння в оселях праведних і оголошує їм вічну пам’ять.

За свідченнями очевидців Голодомору 1932-1933 років вдалося встановити імена 8000  померлих від голоду у Яготинському районі.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong