Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Різдво у Яготині

Різдво у Яготині

20 01 2015

Різдво Христове – це одне з найвеличніших свят і, мабуть, найбагатше народними обрядами і традиціями. У Різдвяних звичаях розкривається душа українського народу, прагнення правди, добра, любові, миру. Серед буденних клопотів ми повинні мати якийсь час, якесь свято, що збудило б наше серце від нечулості, дало б нам духовні сили, покликало б нас до добра, до щастя. І власне Різдво є цим святом радості і веселості.

Так у м. Яготин біля храму Великомученика і Цілителя Пантелеімона відбулась спільна Різдвяна зустріч молоді та прихожан.  Святковий настрій, і духовне піднесення подарувало виконання мелодійних колядок.  Свято цього дня засвідчило те,  що  ми живемо життям нашого народу, ми невідірвані від своїх дідів і прадідів ,  ми – їхні нащадки .

 

 

 

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong