Навігаційний рядок: Головна сторінка > Події > Служіння. Новини > Лемешівка. Різдво Христове

Лемешівка. Різдво Христове

11 01 2016

7 січня в Свято-Покровському храмі с.Лемешівки було відслужено Божественну літургію, яку звершив настоятель протоієрей Георгій Бойко. У храмі зібралися прихожани зі своїми рідними. У всіх був радісний і піднесений настрій, адже всі єдиним серцем просили у Господа благословення на Новий рік, з надією про мир на нашій землі, благополуччя в сім’ях і здоров’я близьких.
Під час Літургії була піднесена молитва за мир в Україні. До парафіян з проповіддю звернувся отець Георгій, і побажав молитися більше, вірити, любити одне одного і дякувати Богу за всі Його милості. На завершення служби священик привітав присутніх з Різдвяними святами та побажав: «щоб кожен з нас подібно до віфлеємських пастухів та східних мудреців, знайшов свою дорогу до Бога» , а хор співав колядки, прославляючи Новонародженого Спасителя. Всім дітям, які були в храмі отець Георгій вручив різдвяні подарунки.
Після Літургії настоятель Свято-Покровської церкви разом з дитячим хором прославляли рожденного Христа колядками в оселях жителів сіл Лемешівки, Годунівки, Гензерівки і Жоравки.

 

 

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong